S m i l e.:)
Sunny days^^
Lista Forumurilor Pe Tematici
S m i l e.:) | Inregistrare | Login

POZE S M I L E.:)

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
andrum94
Femeie
24 ani
Galati
cauta Barbat
27 - 80 ani
S m i l e.:) / Recycle Bin. <3 / I`m your sister,but can i fuck you?(+18)  
Autor
Mesaj Pagini: 1
^.EmoBloo.^
xD Psycho.

Din: Hell^^
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 94
Part 2.
Punea in mintea ei multe intrebari fara rost…fara raspuns
X:Cleopatra!!!Misca-te in biroul meu imediat.Azi scapam de tine
Fata nu zice nimic.Isi bune intr-un ruxac toate hainele ei si iese din camera cu el pe umar.Drumul catre biroul directoarei parea foarte lung.Era un corridor vopsit in maro cu multe tablouri.O usa mare si impunatoare si face aparitia in fata ei.Pe ea scria cu litere mari si albe”Director”.Bate usor la usa si asteapta un raspuns pozitiv
X:Apropiete de noi Cleopatra
Fata se apropie.Privirea ei era in pamant
X: Dupa cum v-am zis…nu prea stiu daca e o alegere buna sa o adoptati
Simonne: Dar pe ea o dorim si pe ea o sa o luam
X:Perfect…Va rog frumos sa semntati acest contract
Simonne si Gordon semneaza.Apoi Cleopatra iese cu ei din acel birou prafuit si mohorat pentru totodeauna
Gordon:Cleopatra,sa nu iti fie frica de noi.Urca in masina
Fata nu se opune.Aveau si sofer.Gordon statea in fata in timp ce Simonne era cu Cleopatra in spate
Cleopatra:Va multumesc!
Simonne:Ce ai zis scumpo?
Cleopatra:Va multumesc ca m-ati luat din acea inchisoare.Va multumesc.Acum o sa am si eu cui sa zic “Mama si Tata”.
Gordon:Ne bucuram scumpo.
Simonne:Si nu numai noi doi ci si cei doi frati gemeni care te asteapta acasa.
Gordon:Simonne sti ca Bill vrea dar Tom se opune
Simonne:E prea rasfatat dar lasa ca el o sa aiba de pierdut
Cleopatra: Dar nu trebuie sa va pedepsiti copiii din vina mea
Gordon:Stai linistita.Tom nu a mai fost pedepsit din cls a 8-a
Simonne:Chit ca mai are putin si face 19 ani tot mintea de clasa a III o are
Cleopatra:Si eu care credeam ca o sa am niste fratiori mai mici
Gordon:Scumpo te asiguram ca nu o sa ai probleme cu Tom,cu Bill o sa te intelegi minunat
Simonne:Ai uitat un amanunt!
Cleopatra:Care ar fi acel amanunt?
Simonne:Un singur cuvant”Teo”
Cleopatra:Inca o sora de-a mea?
Gordon:Iubita lui Bill.Toata ziua cat e la noi numai la Bill sta si nicio fata nu se poate apropia de el.


_______________________________________
Tu ai dansa Daca te-as invita la dans?...Ai fugii Fara sa te uiti inapoi?...Ai plange Daca m-ai vedea plangand?...Si mi-ai salva sufletul in seara asta?
Tu ai tremura Daca eu ti-as atinge buzele?...Ai rade? Ah te rog spune-mi asta ...Acum ai muri Pentru cea pe care ai iubit-o?...Tine-ma in brate toata noaptea!!!...Restul ramane nescris....



pus acum 16 ani
   
^.EmoBloo.^
xD Psycho.

Din: Hell^^
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 94
Simonne:Lasa Cleo…pot sa iti zic asa nu?
Cleo:sigur “mama”
Simonne:Nu pot sa cred…mi-ai zis “mama”
Gordon:Cleo nu te amagi si asa Teo pleaca la un curs in Anglia 5 luni.Suficient timp ca Bill sa o uite
Nimeni nu a mai zis nimic dupa raspunsul lui Gordon.Toti se uitau pe geamuri.Orasul era imens…lumea se grabea care incotro…
Cleo se simtea ca o straina in aceasta lume.De 4 ani nu mai iesise din acel orfelinat…de atunci nu a mai trecut de gardul acela din fier forjat negru si pe ici colo putin ruginit
Drumul a fost unul destul de linistit.Nici scurt dar nic lung.In jumatate de ora masina parcheaza in fata unei case.Gardul verde si potrivit de inalt lasa pe toti curiosi sa arunce o privire
Salcia batrana de pe vremea strabunicilor lui Bill si Tom era imensa.Doua leagane din fier vopsite tot in verde erau langa si la umbra salciei erau doua bancute.De la bancute se facea un drum cu piatra cubica care ducea pana la usa casei…gazonul era foarte curat
Cleo:Oau e casa la care am visat
Simonne:Ne bucuram scumpo
Cei trei se indreapta spre intrarea in casa…simonne deschide si intra
Gordon:Bill,Tom adunarea in sufragerie!!
Deodata se aud zgomote pe scari.Coboara mai mult alergand un tip inalt cu haine larigi in papuci de casa si cu dreaduri in cap si cu o sapca pe care scria “Sex”.In urma lui mai timid venea un baiat slab si foarte inalt.Parul lui ciufulit si suvitele lui albe o faceau pe Cleo sa ii ramana privirea atintita lui.Hainele lui negre si machiajul ii placea.Nu isi putea explica ce cauta cu o zgarda cu o cruce si un cap de lup in mijloc.Era Satanist?
Simonne:Baieti ea e noua voastra sora Cleopatra
Nimeni nu zicea nimic.Toti se uitau la ea
Tom cu greata in timp ce Bill ii zambea cald
Dupa cateva secunde de tacere Tom sparge gheata
Tom:Bun venit in familia Kaulitz “surioara”[spuse el in scarba]
Bill:Tom poartate frumos.Buna Cleopatra sunt Bill noul tau frate
Cleo:Oare as putea sa te imbratisez?
Bill:ce mai astepti?
Fata il imbatiseaza
Cleo:in sfarsit am pe cine sa imbratisez.Am un frate
Bill: Da ca unu e invizibil
Tom:Ce sa iti povestesc…tu vorbesti pierde-vara
Bill:Haha foarte amuzant…uff rasu meu e in frigider..ba nu e in congelator inghetat
Simonne:O sa te obijnuiesti.In fond Tom nu are o inima rea dar e zgarcit
Tom:Multumesc pentru reclama negativa Mamy!
Bill:nu il lua in seaman.Vorbeste gura fara el
Tom:Foarte amuzant
Bill:Cleo nu ai vrea sa imi vezi camera?
Tom:Sfatu` meu nu intra.Peste tot sunt poze cu Teo
Bill:Ce ai cu ea ?
Tom:Multe! Sa iti zic?
1.La repetiti nu te mai concentrezi
2.Vi beat acasa
3.Ai prins tupeu si nu e bine gandac
4.Ai inceput sa dai in mine si muulte alte chesti
Cleo:Sunteti amuzanti
Tom:Vai draga Cleopatra.Din cate stiam eu din putina mea cunostiinta generala…
Bill:Adica deloc !
Tom:Nu ma intrerupe ca imi pierd idea…Cleopatra era o regina Egipteana.Se zice ca era extrem de frumoasa dar tu nu esti cn stie ce top model.


_______________________________________
Tu ai dansa Daca te-as invita la dans?...Ai fugii Fara sa te uiti inapoi?...Ai plange Daca m-ai vedea plangand?...Si mi-ai salva sufletul in seara asta?
Tu ai tremura Daca eu ti-as atinge buzele?...Ai rade? Ah te rog spune-mi asta ...Acum ai muri Pentru cea pe care ai iubit-o?...Tine-ma in brate toata noaptea!!!...Restul ramane nescris....



pus acum 16 ani
   
^.EmoBloo.^
xD Psycho.

Din: Hell^^
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 94
Cleo:Sti ce nu iti convine nu te pun sa te holbezi ca la felu` 12 la mine.Urangutan paros
Bill: Doamne asta e buna.
Tom:Foarte amuzant.Ai crescut la un orfelinat esti foarte saraca
Cleo lasa privirea in pamant
Simonne:Pana aici Tom Kaulitz in camera ta in 5 min sunt la tine in camera sa avem o discutie interesanta
Bill:Ups nu e de bine.Mama ne zice tot numele atunci cand ne pedepseste
Tom pleaca bolborosind niste chesti destul de greu de inteles
In urma lui Simonne.Intra in camera lui
Simonne:stai jos
Tom: Dar…
Simonne:Nu glumesc stai jos!
Tom se supune.
Simonne:Esti un porc.O sa te pedepsesc.Gata fara petreceri si iesiri in urmatoarele 5 zile
Tom: Dar mama nu e correct!
Simonne:Comentezi?Bine…femeia se duce la sifonierul lui si il deschide.Ii arunca toate prezervativele pe geam…toate suvenirele de la fetele care i-au incercat patul
Tom:Mama te or oprestete spuse el cu regret
Simonne:Nu…
Femeia deschide sertarul de la biroul lui si ii arunca pe geam si revistele lui porno…apoi ii ia leptopul
Tom:Nu mama te rog!!!
Simonne:5 zile o sa faci curat in toata casa
Tom: Dar eu nici o matura nu stiu sa folosesc
Simonne:O sa inveti.Acum asta e ultimul meu cuvant.Aaa si da-mi si cardurile si telefonul
Tom:Te rog mama foarte frumos!
Simonne: Da-le!
Tom se supune
Simonne:O sa vezi 5 zile o sa treaca repede [spuse ea in timp ce iesea din camera lui Tom]
Tom: Da mama foarte repede o sa treaca
Simonne:Poti sa incepi din bucatarie
Tom incepuse sa injure dar nu avea ce face.Daca avea gura mare trebuie sa suporte consecintele.
Coboara injurand pe toti sfintii si mai impiedicandu-se dar isi continua drumul
Tom:Perfect ce cauti in bucatarie?
Cleo:E si casa mea…am tot dreptul!
Tom:Niciodata!!
Cleo:O sa te obijnuiesti spuse ea si ii scoase limba
Tom:Ce nu are loc in gura?
Cleo:Nu!
Tom:Bag-o in…
Bill:Tom taci si treci la spalat vase
Tom:..fund
Bill:Acum speli vase
Tom se duce la chiveta si ia o farfurie in mana.
Tom:asta nu are si instructiuni de curatare?
Bill:Nu asa ca te descurci singur
Tom: Dar eu nu stiu sa le spal [spuse el si batuse din picior]
Cleo:Ai ratat o pata
Tom:Cand ti-ai rata eu tie una nu o sa mai iti doresti sa ma vezi niciodata
Bill:Vorbeste vantu`.Cleo e numai gura de el.Mototol ambulant
Tom:Seman cu cine ma lauda
Bill:Ma-ta!
Tom:E si ma-ta ca suntem din acelasi material…cocosel.


_______________________________________
Tu ai dansa Daca te-as invita la dans?...Ai fugii Fara sa te uiti inapoi?...Ai plange Daca m-ai vedea plangand?...Si mi-ai salva sufletul in seara asta?
Tu ai tremura Daca eu ti-as atinge buzele?...Ai rade? Ah te rog spune-mi asta ...Acum ai muri Pentru cea pe care ai iubit-o?...Tine-ma in brate toata noaptea!!!...Restul ramane nescris....



pus acum 16 ani
   
^.EmoBloo.^
xD Psycho.

Din: Hell^^
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 94
Cleo:Eu plec!
Tom:Ma bucur imi bagai bacterii in aer
Cleo se cam enerveaza si se apropie de Tom
Cleo:Ma maimuta esuata vezi cum te porti cu mine.Nu sunt o fata innocenta.In orfelinat a trebuit sa ma bat cu multi ca sa pot traii
Tom:vai imi tremura chiloteii!
Cleo ii da o palma…obrazu lui Tom se inrosise
Tom se enerva si dorea sa dea in ea dar se gandise mai bine si renuntase la idee. Razbunarea e mama prostului
Bill o luase pe Cleo si Tom ramasese singur in bucatarie sa curete pe jos si sa spele farfuriile
Dupa jumatate de ora a reusit sa curete toate farfuriile.Mai avea podeaua si scapa
Se duce la debara si scoate mopul
Tom:Grozav nici asta nu are intructiuni de folosire
In tot acest timp

Bill:Intra Cleo
Fata intra putin tinuta la Bill in camera.
Cleo:Oau ce camera tare
Bill:Iti place?
Cleo:Glumesti?E suuper tareeee!!
Cleo se aseaza pe pat…Bill dorea si el sa se aseze dar se impiedica de sk8-ul lasat vraiste si cade peste Cleo
Cleo:Hei fi atent pe unde cazi[spuse ea razand]
Bill:Esti foarte frumoasa
Cleo:Multumesc Bill si tu esti dragut
Biataul se apropie cu buzele lui de ale ei…se ating…buzele lui Bill erau calde si moi pe cand ale ei erau reci
Bill isi baga limba delicat in gura ei…ea isi incolateste mainile in jurul gatului lui
Bill: Da Teo
Cleo cand aude cuvantul “Teo”il impinge de pe ea
Bill:Ce te-a apucat?
Cleo:Nu ma cheama Teo…ma cheama Cleo
Bill:Se intampla sa mai gresesc si eu
Cleo:Lasama in pace!Dispari
Bill: Cleo tu esti la mine in camera
Fata iese cu spatele
Se rezema cu trupul de usa camerei lui Bill si se lasa in jos
Cleo:Numai ciudati!!!!
Tom:Si tu esti sefa lor
Cleo:Carate de aici!
Tom:Tarfo!!
Cleo:Ce ai zis?
Tom:Ce esti!O tarfa asta esti !!
Cleo nu se stapaneste si il impinge pe Tom…el isi pierde echilibrul si cade pe scari
Cleo:Toooooommmmm!!!!![urla ea]
Bill:Ce urli asa ai ramas fara dermatograf????
Cleo:Bill….uitate jos[spuse ea cu vocea tremurata]
Bill:Ce dracu….Tom???
Baiatul fuge pe scari in urma lui era Cleo
Bill:Tom frate spune ceva spuse Bill il timp ce ii intorcea fata
Cleo:E bine nu?
Bill:Nu imi raspunde!! TOMMMMMMMMM!!!
Cleo:Imi pare rau!!
Bill: De ce sa iti para rau?
Cleo:Eu l-am impins!!!!!
Bill:Ce ai facut?
Cleo:Eu am facut asta…pentru ca m-a facut tarfa
Bill nu s-a mai stapanit si i-a dat o palma destul de usturatoare
Cleo:Mai devreme ma sarutai acum ma bati
Bill:Meritai mai multe.
Cleo:Te urasc!!!
Bill: Din cauza ta noi ne certam.Ai stricat familia esti o INTRUSA!!
Cleo nu mai suporta si fuge in camera ei.Intra in ea si isi face bagajele
Vrea sa iasa din camera dar usa era inchisa
Cleo: Deschideti!!!
Bill:Pacat asa o sa stai pana maine
Cleo:Te rog lasama sa merg cu Tom la spital
Bill:Ca sa ii faci mai mult rau? Nu prea cred. Sa te distrezi”surioara”[spuse Bill dupa care coboara si pleaca cu ambulanta si cu Tom]
Cleo:Bill te rogggggg deschideeeee!!
Insa fara rezultat nimeni nu era acasa
Minutele,orele treceau si Cleo tot inchisa era.Se duce la geam.Se uita.Daca iesea pe geam putea sa sara pe acoperisul de la foisor si apoi libertate
Nu a mai asteptat nimic.A dischis geamul si a sarit.Era obijnuita sa sara.La orfelinat mereu sarea pe geam ca sa iasa in gradina.
A sarit si a calculat excelent pentru ca a aterizat direct pe acoperisul de la foisor.Incet coboara fara sa faca galagie sa nu se indrepte spre ea vreo privire.
X: Domnisoara Cleopatra ce cautati aici?
Cleo:Nu e treaba ta!
X: Domnul Kaulitz a zis sa va pazesc in caz ca vreti sa fugiti
Cleo:Asta e mana lui Bill!Il urasc!!
Fata coboara.Se duce in fata acelui barbat si ii da un picior la punctul sensibil.Apoi incepe sa fug ape strada larga.
Auzise ceva de spitalul central dar nu stia unde este.
Intreaba cativa trecatori.In cele din urma afla unde este.Era chiar cladirea care a impresionato ieri cu maretia ei.
In jumatate ora ajunge acolo.Intra putin tinuta in in spital.Un hol lung si presarat cu multe cabinete era chiar in fata ei
Merge ce merge si vede un cabinet pe care scria”Ginecologie”.se face rosie si inainteaza.Mai era unu”Pediatrie”.In fata ei scria acum”Chrurgie etajul 1”.Fuge pe scari si in fata ei era un cabinet pe care scria “Chrirurgie”si unul pe care scria”Chirurgie Urgenta”.Nu stia in care sa intre.
Bill:Ce cauti aici?Cum ai reusit sa scapi?
Cleo: De ce ai pus un om sa ma pazeasca ?
Bill:Frank?Nu sunt atat de prost incat sa te las nepazita! Dar eu vad ca ai reusit sa fugi si sa scapi de Frank
Cleo:Vreau sa stiu unde este Tom
Bill:Poftim bea asta o sa iti faca bine e ceai de musetel.
Fata ia paharul de plastic si se pune pe un fotoliu in fata cabinetului unde scria “Chrirurgie Urgenta”.
Amadoi stateau pe cate o canapea.Bill butona ca un nebun telefonul in timp ce Cleo bea ceaiul de la Bill putin tensionata

Cleo:Nu mai suport!
Bill se uita uimit la ea
Bill:Linistete!
Cleo:Pe dracu.Ce naiba il fabrica iar
Usa de la cabinet se deschide.
Tom iese cu mama dreapta in ghips si cu o reteta in mana
Bill: Deci esti bine
Tom: da foarte bine.mana rupta.3 sapt in ghips.Trebuie sa iau niste pastille nici nu inteleg ce a scris medical aici
Bill:Totul o sa fie bine acum
Tom:Tu ce cauti aici?
Bill:Tom te rog…a fugit de acasa ca sa vina aici si tu tot morocanos esti
Cleo:Imi pare foarte rau Tom
Spuse ea timida
Tom:Hai gata e in ordine…cred ca si eu am exagerat
Bill:Priveste partea buna.Nu o sa mai faci curat
Cleo:zi multumesc raule [si ii scoase limba]
Bill:eu trebuie sa plec!
Tom:Unde te mai duci gandac?
Bill:Tom azi pleaca Teo…ma duc cu ea la aeroport
Tom:Fiesta pleaca Teo…yes yes yes [spuse el in timp ce sarea pe hol]
Cleo:Esti penibil inceteaza
Bill:Eu plec.Adios amigos
Tom: Drum bun cale batuta ci-n te-o prinde sa te…
Bill:Te-am auzit!
Cleo:Tom!
Tom:…futa
Cleo:Haide sa mergem…vreau sa merg pe jos…sa mergem prin parc
Tom:Stop!fara parc
Cleo: Dar eu vreau prin parc [spuse ea si batea din picior]
Tom:Bine mergem prin parc
Cei doi ies de brat din spital si tranverseaza.O ia prin parc.Era frumos afara soarele stralucea si parcul era plin….
Cleo:Vreau inghetata!
Tom:Nu esti in pofte!!
Cleo:Te rog Tommy [spuse ea pe un ton rugator]
Tom:Off bine fie
Tom ii cumpara o inghetata de ciocolata.
Se aseaza pe banca.O fata vine si ii cere un autograf
Dup ace fata a plecat
Cleo: de cand dai tu autografe?
Tom: De ceva timp de ce?
Cleo:Nu zi ca esti un mare star !
Tom:Sunt[si ii scoase limba]
Cleo:si la ce canti la tuba?


_______________________________________
Tu ai dansa Daca te-as invita la dans?...Ai fugii Fara sa te uiti inapoi?...Ai plange Daca m-ai vedea plangand?...Si mi-ai salva sufletul in seara asta?
Tu ai tremura Daca eu ti-as atinge buzele?...Ai rade? Ah te rog spune-mi asta ...Acum ai muri Pentru cea pe care ai iubit-o?...Tine-ma in brate toata noaptea!!!...Restul ramane nescris....



pus acum 16 ani
   
^.EmoBloo.^
xD Psycho.

Din: Hell^^
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 94
Tom:Foarte amuzant.Cant la chiatara.Ai auzit de Tokio Hotel?
Cleo:Scuze frate dar nu
Tom:Bill e vocalistul,eu cant la chitara si mai sunt doi baieti.tobe si bass
Cleo:Interesant.
Tom:ce-ai patit?Te uiti intr-un singur loc
Cleo:Vreau floarea aia!!!
Tom:ai inebunit?
Cleo:Te rog frumos o vreau!!
Tom cedeaza iar.Era uimit.el nu ceda niciodata
Dar totusi se duce si ii adduce floarea
Cleo:Tommy muuultumescccc frumos[spuse fata si sare la el in brate]
Tom:Atentie la mana draga
Cleo:Hopa imi pare rau foarte rau
Tom:este in regula.Dar eu cred ca ar cam trebui sa ne intoarcem acasa sa mancam si vreau sa ma culc
Cleo:Ok…fratioare
Cei doi o iau pe o alee din parc.Pasarele se jucau prin copaci…pe toate bancutele era lume…bunicutele cu nepoteii
Cleo lasa o lacrima sa ii cada
Tom: De ce plangi?[ o intreaba Tom in timp ce ii stergea lacrima]
Cleo:Nu am avut o familie niciodata!
Tom: Acum ai.Il ai pe Bill,mama,Gordon si ma ai si pe mine!!!
Cleo: Dar Tom ceva lipseste…ceva esential…
Tom:Ce lipseste?
Cleo: Dragostea ta si a lui Bill!
Tom:Cleo noi te iubim mult!
Cleo:Ciudat…pana acum nu mi-ati demonstrat!
Tom:Avem timp sufficient si pentru asta.Acum te rog nu mai plange da?
Cleo: Doar ca m-ai rugat
Fata se mai linisti,apoi in decurs de 10 minute erau acasa
Bill:In sfarsit…credeam ca v-ati ratacit
Tom:A plecat?
Bill: Da a plecat.5 luni nu o sa o mai vad
Tom:Poate iti vine mintea la bibilica
Bill:O iubesc! O sa fiu cu ea fie ca vrei,fie ca nu!
Cleo:Eu am plecat in camera mea.
Fata fuge pe scari…lacrimile  nu o mai lasau trebuia sa se elibereze
Bill:Ce i-ai facut?
Tom:Eu sau tu?
Bill:Nu i-am facut  absolut nimic nu prea stiu ce a apucato!
Tom:Numai Teo .Exista si ea prin zona!
Bill:Nu imi pasa de ea deloc!!
Ea gemea in urechea baiatului…ii da jos tricoul lui cu cap de mort
Bill:O sa te simti ca in rai!
Cleo:si raiul asta cat o sa fie juma de ora, o ora cat?
Bill:Oricat iti doresti tu !
Cleo:Nu vreau sa fie pentru tine o joaca!
Bill:sti foarte bine ca nu te iubesc…ma atragi dar nu e vorba de iubire cel putin nu pana acum
Cleo:O sa am eu sanse la tine?
Bill:Nu se stie niciodata ce ne rezuma viitorul
Cleo: Dar cineva a zis sa nu ne concentram pe viitor sa fim numai in prezent si sa lasam trecut ingropat si pe viitor sa ne concentram la timpul lui
Bill:Important este numai prezentul dar si viitorul
Cleo: dar in viitor poate eu nu o sa mai fiu langa tine… lasama sa gust din prezent si sa lasam viitorul undeva ascuns
Bill:Sti foarte bine ca atunci cand o sa se intoarca Teo nu o sa mai existe noi o sa existe tu si eu
Cleo:Sunt constienta dar uite iar te gandesti la viitor
Bill:ai dreptate
Baiatul o saruta iar…mai cu pasiune mai cu tandrete
Ea se chinuia sa ii dea jos pantalonii lui…Bill o saruta pe gat…
Se rostogolesc si baiatul ajunge deasupra
Ii da panatlonii ei jos si o saruta pe picioare…
Fata ii da si ea in cele din urma pantalonii jos
Bill se chinuie ceva la sutienul ei dar pana la urma scapa de el si il arunca pe undeva prin camera…ochii lui incep sa straluceasca la vederea sanilor fetei…ii prinde in maini si ii strange
Cleo:Ahh Bill….ahhh Iubitule!!!
Bill o linge pe gat…coboara pe sani…ii musca sfracurile intarite…mainile lui ajung la boxerii fetei…isi baga mana in ei si o mangaie….
Ea gemea la urechea lui…Bill trage patura peste ei…Cleo ii da jos boxerii la fel si el…isi baga un deget in vaginul ei si impinge…Cleo se simte minunat
Era constienta ca Bill nu ii era sortit ei dar ca tot era cu el in pat dece sa nu profite?
Baiatul isi mai baga un deget in vaginul ei…o lingea pe gat apoi pe buze…o saruta si o musca de buza inferioara
Dupa ceva vreme isi scoate degetele din vaginul ei…coboara cu linsul in jos…ajunge la punctul “X” si incepe sa o linga mai repede…ea gemea de placere
Cleo:Ahh…da Bill..asa.


_______________________________________
Tu ai dansa Daca te-as invita la dans?...Ai fugii Fara sa te uiti inapoi?...Ai plange Daca m-ai vedea plangand?...Si mi-ai salva sufletul in seara asta?
Tu ai tremura Daca eu ti-as atinge buzele?...Ai rade? Ah te rog spune-mi asta ...Acum ai muri Pentru cea pe care ai iubit-o?...Tine-ma in brate toata noaptea!!!...Restul ramane nescris....



pus acum 16 ani
   
^.EmoBloo.^
xD Psycho.

Din: Hell^^
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 94
Pe hol se auzeau numai gemetele lor…
Tom:Ce naiba se aude acolo?
El intra tip-til in camera fetei si zambeste…o vede pe Cleo cu tinea cearceaful in maini si pe Bill in genunchi cand o lingea intre picioare
Iese zambind…se bucura pentru Cleo si poate cu aceasta ocazie Bill o iuta pe Teo
In camera Bill isi termina treaba cu limba.se rostogolesc…acum ea era deasupra…baiatul o pozitioneaza si isi baga penisul in ea…un tipat puternic se aude…o durea prima penetrare dar apoi Bill a inceput incet inauntru si afara…apoi din ce in ce mai repede…sanii ei se loveau…Bill gemea puternic…ea isi puse mainile pe abdomenul baiatului si se impingea in el…Bill urla de placere la fel si ea
Urletele lor se auzeau pana jos…unde era Tom pe canapea si citea o revista
In camera Bill o penetra foarte repede…nu mai putea mult obosise …el a ajuns la orgasm dar ea nu inca o mai penetra…cam fata simte ca ajunge la orgasm incepe sa urle
Cleo:Billllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Baiatul o impinge de pe el si ejaculeaza puternic
Fata se pune iar peste el si il linge pe gat…coboara si ajunge aproape de penis.Inchide ochii si il linge in varf…nu avea gust bun…dar continua…il ia in gura si il linge,il suge,il musca
Bill urla foarte tare
Tom de jos deja se enervase…urca in camera lor si deschide la fel de usor ca si prima data usa
In fata lui se rula un scenariu…pe care numai in filmele porno cele mai bine regizate le intalnesti…Bill gol cu Cleo peste el…penisul lui era in gura ei…Cleo era cu ochii inchisi si ii sugea penisul…
Chioraste ochii la ei si ramane uimit de ce aude de la Bill
Bill: Asa iubito…asa Cleo…te iubesc!!
Zambeste iar si iese din camera lasandu-I pe cei doi sa isi continue partida care deja se tinea de o ora si ceva
Simonne:Tom,Bill,Cleo am venit!!
Tom:o nu astia au dat de dracu!!
Tom intra repede in camera lor si urla
Tom:Imi place sa vad cum faceti sex dar a venit mama!!!!

Bill:Ce ??? mama ??Acasa???
Tom:Intocmai!Bill ai face bine sa te acoperi.Nu prea vreau sa te vad cum te-a lasat natura.


_______________________________________
Tu ai dansa Daca te-as invita la dans?...Ai fugii Fara sa te uiti inapoi?...Ai plange Daca m-ai vedea plangand?...Si mi-ai salva sufletul in seara asta?
Tu ai tremura Daca eu ti-as atinge buzele?...Ai rade? Ah te rog spune-mi asta ...Acum ai muri Pentru cea pe care ai iubit-o?...Tine-ma in brate toata noaptea!!!...Restul ramane nescris....



pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la